ziedu piegāde
Pilsētas filtrs

 

Kāzu pušķi


Mūsu uzņēmums izgatavo gan skaistus kāzu un apsveikuma pušķus radu, draugu un kolēģu sveikšanai, gan piedāvā izveidot ziedu dekorus un līgavu pušķus Jūsu kāzu dienai. Mūsu prasmīgie floristi izveidos skaistu līgavas puški, gaumīgi pieskaņos auto dekoru un izrotās svinību telpas pēc Jūsu vēlmēm.
Lūk tikai neliels ieskats mūsu piedāvājumā:

Līgavas pušķis:

 - puslode

– nokarenais

- lodes forma

- individuāla dizaina pušķis

- līgavas pušķa dublikāts

Ziedu piespraudes (līgavainim, vedējiem) -

Ziedu dekori līgavai matos

Ziedu rokassprādzes, kaklarotas, piespraudes

Baznīcas rotāšana ar ziediem un kompozīcijām

- solu dekori

- ziedu kompozīcijas altāra dekorēšanai

- individuāla dizaina dekori

Svinību teplu rotāšana ar ziediem un audumu, lentām

- galda dekori

- jaunlaulāto glāžu dekorēšana

- ziedu dekori aiz jaunlaulātajiem

- ziedu kompozīcijas statīvos

- individuāla dizaina dekori

Kāzu automašīnas dekorēšana:

- vītnes

- ziedu kompozīcijas

- ziedu sirdis

- individuāla dizaina noformējums

- dekori pie durvju rokturiem

- dekori automašinas salonā

Vītnes „vārtu” dekorēšanaiLīgavas pušķi.

Līgavas pušķis ir vienīgais floristikas izstrādājums, kurš ir tik cieši saistīts ar kādu konkrētu personu, un kuram piemīt jau savs personīgs raksturs un aura. Pušķis tiek veidots un pieskaņots katrai līgaviņai individuāli

Auto dekori.

Kāzu auto dekorēšana ir otra svarīgākā lieta, jo skaisti izrotāts auto ir jaunā pāra cienīgs „ietvars” un dienas nozīmīguma izpausme. Pārsvarā viemnēr auto dekoru cenšas pieskaņot līgavas pušķim, lai kopējais noformējuma izskats ir līdzsvarā un  rada harmoniju.  Pats rotājuma veids ir atkarīgs no auto modeļa, izvēlētajiem ziediem un jaunā pāra vēlmēm.
Telpu dekori.

Telpu dekori un rotājumi rada svētku sajūtu un vizuāli atsvaidzina svinību telpas. Šeit dekori ir dažādi gan galda noformējumi sākot ar vienkāršiem ziediem vāzēs līdz pat dažādas sarežģītības ziedu kompozīcijām un dekoriem, gan ziedu kompozīcijas statīvos un ziedu vītnes, tāpat nevar piemirst par sienu un krēslu rotājumiem aiz jaunā pāra. Dekorus var izvietot gan telpās, gan telpu ārpusē.Kāzu aksesuāri no ziediem.

Pie kāzu aksesuāriem varam piedēvēt ziedu piespraudes līgavainim un vedējtēvam, dažādas ziedu aproces, kuras var valkāt gan līgava, gan vedējmāte vai līgavas māsas. Nereti jaunais pāris šādus ziedu aksesuārus veido arī saviem vecākiem.  Šeit varam pievienot arī ziedu vainadziņus,  gredzenu spilventiņus un visu citu, kas papildina un izceļ svētku tērpus un to valkātājusKartam klientam tiek veltīta individuāla konsultācija, kuras laikā mūsu floristi uzklausīs visas Jūsu idejas un vēlmes, kopīgi atrodot labāko variantu ziedu izvēlei, kā arī noformējuma dizainam.

Lapas satura un bilžu pārpublicēšana stingri aizliegta!

@ 2011-2021 SIA "Karkadē", Reģ.nr.50103327811 Privātuma politika